Skip to main content

Startpagina  Organisatie  Werkwijze  Ouders  Studenten  Scholen  Speel-o-theek  Nieuws  Contact   
Bestuur > Ankerfiguren >  
Ankerfiguren

De ankerfiguren van De Katrol:
 
Mevrouw S. Pardoel (Sandra) - directeur
sandra@dekatrol.nl
Achtergrond: Maatschappelijk werker, tijdens studie stage gelopen bij het project in Oostende, België. Initiatiefneemster en oprichter De Katrol Rotterdam. 
 
Mevrouw N. Rapmund (Nicole) - ankerfiguur Charlois
nicole@dekatrol.nl
Achtergrond: Maatschappelijk werker, tijdens studie betrokken bij de opzet van De Katrol Rotterdam. Mede-oprichter De Katrol Rotterdam.
 

Mevrouw F.A. van der Touw (Flori) - ankerfiguur Feijenoord
flori@dekatrol.nl
Achtergrond: Sociaal Pedagogisch Hulpverlener. Verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitrol van de Speel-o-theek van De Katrol.
 
Mevrouw D. van Eekelen (Debbie) - ankerfiguur Charlois
debbie@dekatrol.nl
Achtergrond: Sociaal Pedagogisch hulpverlener.

Mevrouw S. Karmoudi (Salima) - ankerfiguur Charlois
salima@dekatrol.nl
Achtergrond: Maatschappelijk werker
 
Mevrouw P. Bonnet (Paulien) - ankerfiguur Feijenoord
paulien@dekatrol.nl
Achtergrond: sociaal werker